بهرام رادان مروج علم و فناوری شد

مستند مغز از سوی بهرام رادان تهیه شده است که در هفته مغز رونمایی می گردد.

بهرام رادان مروج علم و فناوری شد

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرنگاران، سینا توکلی دبیر اجرایی هفته آگاهی از مغز در نشست خبری صبح امروز با بیان اینکه تشخیص زودهنگام بیماری های مغزی در توانمندسازی عملکرد مغز بسیار مهم است، گفت: هفته آگاهی از مغز از 14 تا 10 اسفند ماه با مدیریت ستاد علوم شناختی برگزار می گردد.

وی اضافه نمود: در این هفته در روز هفتم اسفند ماه فیلم کاپیتان من که فیلم مستند مغز است به تهیه کنندگی بهرام رادان اجرا می گردد که بهرام رادان در این فیلم نقش راوی را هم بر عهده دارد.

توکلی ادامه داد: اطلاع رسانی درباره عملکردهای مغز با عنوان هشتگ آگاهی از مغز و برنامه ویژه افتتاح پردیس مغز با حضور معاون اول رئیس جمهور از دیگر برنامه های هفته آگاهی از مغز است.

وی ادامه داد: همچنین مسابقه دانش مغز با حضور بیش از 20 هزار دانش آموز برگزار شده که در مرحله اول 30 نفر از آنها به عنوان نفرات برتر در مراسم ویژه این هفته تقدیر می شوند و به منظور آمادگی افراد برگزیده دوره آموزشی برگزار می گردد تا نفرات اول تا سوم در مرحله دوم انتخاب شده و در نهایت نفر اول این رقابت ها به مسابقات جهانی دانش مغز سال 2019 به کشور کره اعزام گردد.

انتهای پیغام/

منبع: خبرگزاری فارس

به "بهرام رادان مروج علم و فناوری شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهرام رادان مروج علم و فناوری شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید