سهمیه آرد نانوایان اردبیلی از اول اسفند ماه به روال گذشته برمی شود

فرماندار اردبیل با بیان اینکه مشکل آرد در اردبیل نداریم و افزایش قیمت نان نخواهیم داشت، اضافه نمود: طی بهمن ماه سال جاری مشکل آرد در نانوایی های آزاد پز وجود داشت که این مورد با پیگیری مسئولین ذی ربط از اول اسفند ماه به روال گذشته انجام خواهد شد.

سهمیه آرد نانوایان اردبیلی از اول اسفند ماه به روال گذشته برمی شود

جواد زنجانی در گفت وگو با خبرنگاران اظهار کرد: در حال حاضر 392 واحد نانوایی آزادپز در اردبیل وجود دارد که بخشی از آنها با کمبود آرد روبرو هستند ولی مسئله ای در کمبود آرد در نانوایی های دولتی وجود ندارد، بطوری که در بهمن ماه با این مشکل روبرو بودیم که از اول اسفند این مشکل حل و سهمیه ها به روال گذشته به نانوایان داده خواهد شد.

وی اضافه با اشاره به افزایش دو برابری سهمیه آرد ماهیانه اردبیل کرد: با پیگیری استاندار و نمایندگان سهمیه آرد اردبیل به 4 هزار تن در ماه افزایش یافته که شاهد افزایش دوبرابری در این مورد هستیم.

به گزارش خبرنگاران، طی دیروز و امروز مخاطبین خبرنگاران طی تماس هایی کمبود آرد و بسته شدن بعضی نانوایی ها در اردبیل را گزارش دادند که با آنالیز خبرنگاران ما معین شد این مورد شامل نانوایی های آزاد پز بوده و با پیگیری مسئولین از اول اسفند ماه به روال گذشته سهمیه آرد داده خواهد شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "سهمیه آرد نانوایان اردبیلی از اول اسفند ماه به روال گذشته برمی شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سهمیه آرد نانوایان اردبیلی از اول اسفند ماه به روال گذشته برمی شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید