مرگ عجیب تازه عروس بعد از ماه عسل

به گزارش وبلاگ ورزشی ها، زنی جوان در شمال غرب تهران پس از بازگشت از ماه عسل در حادثه ای مشکوک جان خود را از دست داد.

مرگ عجیب تازه عروس بعد از ماه عسل

به گزارش وبلاگ ورزشی ها، حوالی ساعت 13 روز گذشته ماموران عملیات کلانتری شهرزیبا در جریان مرگ مشکوک زن جوانی در محدوده این کلانتری قرار گرفتند و با حضور در محل و تایید فوت این خانم، بازپرس کشیک قتل پایتخت را نیز در جریان موضوع قرار دادند.

براساس نتایج تحقیقات اولیه معین شد آثار ضرب و جرح بر روی سر این خانم جوان قرار گرفته است که در ادامه پرونده ای در این زمینه تشکیل شد و بازپرسی های اولیه از شوهر این فرد انجام شد.

در همان تحقیقات اولیه ماموران به شوهر این زن که مردی 39 ساله بود مشکوک شده و تحقیقات از وی را ادامه دادند. این مرد به ماموران گفت: 10 سال است با همسرم همکارم و به تازگی حدود یک هفته بود که با هم ازدواج نموده و ماه عسل را چند روزی به گرجستان رفته بودیم که بعد از اتمام سفر، به تهران بازگشتیم و با تهیه این خانه قصد بازسازی آن را برای ادامه زندگی داشتیم.

متهم ادامه داد: همسرم به سرویس بهداشتی مراجعه نموده بود که صدای زمین خوردن او را شنیدم و وقتی بالای سر او رفتم دیدم از حال رفته و سرش به شیر آب خورده است و روی کف توالت افتاده بود. من او را بیرون کشیدم و سریعا با اورژانس تماس گرفتم که با رسیدن آنها معین شد همسرم فوت شده است.

مرکز اطلاع رسانی پلیس پیشگیری تهران بزرگ با تایید این خبر اعلام نمود که همسر این زن با نظر بازپرس کشیک قتل پایتخت بازداشت و جسد برای معین علت اصلی فوت به پزشکی قانونی منتقل شد. همچنین تحقیقات برای معین شدن زوایای پنهان ماجرا در جریان است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "مرگ عجیب تازه عروس بعد از ماه عسل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرگ عجیب تازه عروس بعد از ماه عسل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید