شلوار اسلش و نکاتی برای ست کردن آن

به گزارش وبلاگ ورزشی ها، خبرنگاران: امروزه افراد مختلف علاقه شدیدی به پوشیدن لباس های ورزشی دارند. از این رو برند های ورزشی، تنوع بیشتری برای محصولات خود ایجاد نموده اند تا بتوانند برای هر سن و سلیقه ای، گزینه مناسبی ارائه دهند.

شلوار اسلش و نکاتی برای ست کردن آن

یکی از این گزینه های نسبتا جدید و پرطرفدار، شلوار اسلش است. در ادامه این مقاله با شلوار اسلش و ایده هایی برای ست کردن لباس با این آیتم جذاب آشنا خواهید شد.

شلوار اسلش چیست؟

شلوار اسلش در گروه شلوار های ورزشی یا اسپرت قرار داشته و هم برای خانم ها و هم برای آقایان موجود می باشد. جنس این شلوار ها معمولا کشباف بوده و در موقعیت های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. در واقع از این شلوار ها هم در خانه و هم در بیرون از منزل استفاده می گردد. در ادامه این مقاله با چند استایل جذاب برای استفاده از شلوار اسلش آشنا خواهید شد.

چگونه شلوار اسلش بپوشیم؟

آیا نمی دانید چگونه شلوار اسلش خود را به بهترین شکل ممکن بپوشید؟ ما در ادامه این مقاله چند ایده ساده از میان استریت استایل ها در سراسر جهان جمع آوری نموده ایم. با ایده دریافت از این نکات و استایل ها، مطمئنا ی توانید به بهترین شکل ممکن از این شلوار ها بهره ببرید. با ما همراه باشید.

استایل کژوال با شلوار اسلش

یکی از ساده ترین روش های موجود برای پوشیدن شلوار اسلش، استفاده از آن در استایل های کژوال است. شلوار اسلش خود را با یک تی شرت ساده جذاب و یک کت تک نازک ست کنید. این استایل برای تمام فصول مناسب خواهد بود. برای انتخاب کفش، می توانید از کتانی ورزشی بهره ببرید. سعی کنید در این استایل، از شلوار های بیش از اندازه گشاد استفاده نکنید.

سوئیشرت با شلوار اسلش

آیتم دیگری که می توانید با شلوار اسلش ست کنید، سوئیشرت است. یک تی شرت یقه گرد و یک سوئیشرت ساده را به شلوار اسلش خود اضافه کنید. برای این استایل هم می توانید از شلوار های تنگ و هم شلوار های گشادتر بهره ببرید.

کفش مناسب با شلوار اسلش

مناسب ترین کفشی که می توانید با شلوار اسلش ست کنید، کفش های کتانی هستند. اما خود کفش های کتانی نیز انواع مختلفی دارند. برای مثال کتانی های ورزشی را بهتر است با اسلش گشاد ست نموده و کتانی های اسپرت تر را با اسلش های جمع و جور و نسبتا تنگ ست کنید. اگر قد شلوار اسلش تان کوتاه بوده و جوراب تان از کفش قابل مشاهده است، حتما به رنگ جورابی که می پوشید نیز توجه داشته باشید تا استایل تان مرتب تر به نظر برسد.

بلوز مناسب با شلوار اسلش

بلوزی که با شلوار اسلش خود می پوشید، تا حد زیادی مربوط به فصلی است که در آن قرار دارید. اگر در فصل بهار هستید، شلوار اسلش خود را با تی شرت های آستین بلند ست کنید. برای تابستان می توانید شلوار اسلش تان را با تی شرت آستین کوتاه ست کنید. در پاییز نیز باز سمت تی شرت های آستین بلند و هودی رفته، اما همواره کت یا سوئیشرت همراه خود داشته باشید؛ و در آخر برای زمستان نیز، یک شلوار اسلش پشمی گرم را با پلیور و کاپشن بپوشید. در هر صورت به هیچ عنوان شلوار اسلش را با پیراهن های مردانه رسمی یا دکمه دار ست نکنید.

1. شلوار اسلش با تی شرت طرح دار

از دیگر رنگ های پرطرفدار شلوار اسلش می توان به رنگ طوسی اشاره نمود. شلوار اسلش طوسی را با تی شرت های مختلف می توان ست کرد. ست یک تی شرت طوسی تیره یا زغالی طرح دار با شلوار اسلش طوسی کمرنگ، ترکیب شیک و جذابی را خلق خواهد نمود.

2. شلوار اسلش و هودی همرنگ آن

از داشتن استایل های سر تا پا یک رنگ هراسی نداشته باشید. اگر به یک رنگ خاص علاقه دارید، مسئله ای نیست. می توانید به راحتی یک هودی را با شلوار اسلش خود ست نموده و استایل مورد علاقه خود را داشته باشید. پیشنهاد می کنیم برای ایجاد تغییر، از یک کفش با رنگ متضاد یا هر رنگی به غیر از رنگ لباس هایتان بهره ببرید.

3. شلوار اسلش مشکی با بلوز مشکی

شلوار اسلش مشکی را همواره و همواره می توانید بهره ببرید. پیشنهاد می کنیم یک شلوار اسلش مشکی تهیه نموده و آن را با یک بلوز مشکی ست کنید. اگر در فصل تابستان هستید از تی شرت های مشکی بلند آستین کوتاه استفاده نموده و اگر در زمستان هستید، شلوار اسلش خود را با یک پلیور مشکی همراه کنید. همچنین می توانید از زیر پلیور خود، تی شرتی بپوشید که رنگ متضاد لباس هایتان باشد.

4. شلوار اسلش با سوئیشرت ورزشی

یکی از خدایان شلوار اسلش، دیوید بکهام است! دیوید بکهام اکثرا از این نوع شلوار استفاده نموده و هر بار نیز استایلی جذاب با آن خلق نموده است. همانطور که در تصویر، یکی از استایل های ساده و همه پسند او را مشاهده می کنید، می توانید از آن الهام گرفته و در استایل روزمره خود نیز از آن بهره ببرید.

5. شلوار اسلش طوسی با هودی مشکی

این استایل، ترکیبی از دو رنگ لباس پرطرفدار است؛ طوسی و مشکی. برای داشتن یک استایل جذاب با شلوار اسلش، تنها کافی است تا یک شلوار اسلش به رنگ طوسی روشن خریداری نموده، و آن را با هودی مشکی ست کنید. برای اینکه استایل تان با همواره متفاوت باشد، از یک کتانی سفید بهره ببرید.

6. استایل سر تا پا مشکی

استایل سر تا پا مشکی یکی از گزنیه های مورد علاقه اکثر افراد است. چراکه داشتن چنین استایلی در واقع شما را وارد هیچ چالشی ننموده و ساده ترین گزینه ای است که پیش رو دارید. برای اینکه این استایل ساده را تا حدودی از سادگی خارج کنید، پیشنهاد می کنیم قد شلوارتان را کمی بالاتر از مچ پا انتخاب کنید.

7. شلوار اسلش مشکی با هودی بلند

شلوار اسلش مشکی خود را با یک سوئیشرت طوسی بلند همراه کنید. این استایل راحت و مطمئن، برای موقعیت های مختلف مناسب خواهد بود. برای انتخاب کفش می توانید از رنگ سوئیشرت خود استفاده نموده یا آن را با یک رنگ خاص مثل سبز، آبی یا قرمز ست کنید.

8. شلوار اسلش طوسی تیره با بلوز مشکی

یک شلوار طوسی تیره جذب را می توانید برای موقعیت های کمی رسمی تر نیز مورد استفاده قرار دهید. به طور کلی، شلوار اسلش های جذب گزینه مناسبی برای موقعیت های رسمی هستند. همچنین این رنگ شلوار، برای تمام فصول سال مناسب هستند. برای قسمت بالا تنه از تی شرت یا هودی مشکی بهره ببرید.

9. شلوار اسلش با تی شرت ساده

یک شلوار اسلش ساده، به همراه بلوز ساده همرنگ آن، استایلی ساده و در عین حال شیک برایتان خلق خواهد نمود. این استایل ساده برای مسافرت، مهمانی های ساده و این قبیل موقعیت ها کاملا مناسب است. همچنین می توانید برای انتخاب کفش، از رنگ های دیگری مثل سومره ای، مشکی سفید یا حتی رنگ های جیغی مثل قرمز و صورتی بهره ببرید.

10. شلوار اسلش مشکی با تی شرت سفید

شلوار اسلش مشکی پرطرفدار خود را با یک تی شرت سفید ست کنید. این استایل را می توانید برای بسیاری از موقعیت ها مورد استفاده قرار دهید. استفاده از رنگ های متضاد، ترکیب بسیار جذابی را خلق می نماید. پس بدون ترس، از رنگ های متضاد در استایل خود بهره ببرید.

11. شلوار اسلش جذب با بلوز مشکی

یک شلوار اسلش جذب برای افرادی که پا های کشیده و متناسبی دارند بسیار ایده آل خواهد بود. اما پیشنهاد می کنیم افرادی که پا های نسبتا چاق یا کوتاه دارند، از این شلوار های تنگ دوری نمایند. چراکه شلوار اسلش جذب، چاقی پا ها را بیشتر به نمایش خواهد گذاشت؛ خصوصا اگر رنگ شلوارتان، طوسی یا دیگر رنگ های روشن نیز باشد. برای متعادل کردن استایل خود، در قسمت بالاتنه از تی شرت های مشکی استفاده نموده و کفش خود را نیز به همین رنگ های تیره انتخاب کنید.

12. یک استایل چند رنگ با شلوار اسلش

با الهام دریافت از این ایده، می توانید استایل خود را با شلوار اسلش نیز کمی رسمی تر کنید. به این صورت که از شلوار های اسلش نسبتا فیت تن استفاده نموده و آن را با آیتم های کمی رسمی تر ست کنید. برای مثال می توانید آیتمی مثل کت جین را به استایل خود اضافه نموده و یا از کفش هایی بهره ببرید که خیلی حالت ورزشی نداشته باشند.

13. شلوار اسلش و بلوزی در یک تناژ رنگ

یکی دیگر از ایده های خوب برای داشتن یک استایل جذاب، استفاده از رنگ هایی است که تناژ رنگی یکسانی داشته، ولی درصد رنگ آن کم و زیاد شده باشد. به عنوان دیگر، از یک تناژ رنگی مثل طوسی استفاده نموده؛ اما برای قسمت بالاتنه از طوسی کمرنگ و برای شلوار، طوسی تیره را انتخاب کنید. این استایل را با یک کتانی به اصطلاح توی چشم، مثل سفید یا مشکی ست کنید.

14. استایلی روشن با شلوار اسلش

برای داشتن استایلی جذاب، می توانید از ترکیب رنگ های خاص بهره ببرید. مثلا یک شلوار اسلش رنگ روشن را با تی شرت یا پلیور رنگ روشن که با یکدیگر همخوانی دارند ست کنید. به عنوان مثال، همانطور که در تصویر مشاهده می کنید، ترکیب یک شلوار اسلش طوسی با بلوز صورتی، تلفیقی خاص و زیبا به وجود خواهد آورد. همچنین ترکیب رنگ هایی مثل نارنجی و آبی، زرد و سبز یا دیگر ترکیب رنگ های زیبا، گزینه مناسبی برای استایل شما خواهد بود. برای کفش نیز از رنگ های خنثی بهره ببرید.

15. شلوار اسلش کوتاه مشکی با تی شرت روشن

باز هم استایلی جذاب با شلوار اسلش، از دیوید بکهام! همانطور که احتمالا می دانید، شلوار های اسلش در قد های مختلفی موجود هستند. یک شلوار اسلش کوتاه یا برمودا، گزینه بسیار جذابی است. البته ممکن است نتوانید از این گزینه به راحتی در داخل شهر بهره ببرید. اما مطمئنا برای مسافرت ها یا دورهمی های محبت آمیز کاملا مناسب خواهد بود.

منبع: برترین ها

به "شلوار اسلش و نکاتی برای ست کردن آن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شلوار اسلش و نکاتی برای ست کردن آن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید