همه اخبار و مقاله ها

ارزان ترین جراحی صرع در ایران انجام می گردد

به گزارش خبرنگاران، دکتر جعفر مهوری صبح پنجشنبه در نشست خبری چهاردهمین کنگره بین المللی صرع که قرار است از 4 تا 6 بهمن 96 در اصفهان برگزار گردد، گفت: در این کنگره از ایرانی های مقیم آمریکا و هچنین اساتید مجرب رشته صرع دعوت شده است که آخرین دستاوردها در زمینه...

17 آذر 1398

ارتباط تلفنی مشترکان 6 مرکز مخابراتی مختل شد

به گزارش خبرنگاران، عملیات کابل برگردان با هدف توسعه شبکه کابل در مراکز مخابراتی مالک اشتر، شهید اکبری، کهریزک، قاسم آباد ، شهید بهشتی و شهید باهنر از امروز 30 مهر ماه آغاز شده است.

16 آذر 1398

دلالان قاچاق دارو در چنگال پلیس

فرمانده انتظامی پایتخت گفت: با کوشش پلیس تهران توانستیم 45 نفر از سرشاخه های اصلی قاچاق و توزیع کنندگان دارو را شناسایی و دستگیر کنیم.

15 آذر 1398

تماشاگر؛ برگ برنده سالن هفت تیر برای میزبانی از جام جهانی کشتی فرنگی

درحالیکه به طور قطع میزبانی ماهشهر از جام جهانی 2019 کشتی فرنگی منتفی شده، به نظر می رسد سالن هفت تیر تهران از بخت بیشتری برای میزبانی از این رقابت ها برخوردار باشد.

14 آذر 1398

غیبت عجیب ستارگان جوان در مرکز کهکشان راه شیری

به گزارش خبرنگاران، تیم بین المللی از اخترشناسان متوجه شده اند این بخش از کهکشان راه شیری خالی از ستارگان جوانی است که Cepheids نامیده می شوند.

12 آذر 1398

چهار وزیر دولت ائتلافی لبنان استعفا دادند

به گزارش خبرنگاران به نقل از الجزیره، روز شنبه معترضان در لبنان با طرح شکایاتی خواهان تغییر و تحولی فراگیر در نظام سیاسی لبنان شدند.

11 آذر 1398

آتزوری و سه شیر به هم رسیدند

خبرنگاران: در یکی از حساس ترین دیدارهای مرحله گروهی جام جهانی 2014 بامداد یکشنبه تیم های انگلیس و ایتالیا به مصاف هم خواهند رفت.

11 آذر 1398

نامه هنرمندان ایرانی ، ماشین جنگی اردوغان را متوقف کنید

جمعی از نویسندگان، هنرمندان و سینماگران ایرانی نامه ای را خطاب به هنرمندان ترکیه ای نوشتند و درخواست کردند که ماشین جنگی اردوغان را متوقف کنید.

10 آذر 1398

داستان توپ جمع کنان افغانستانی در زمین تنیس، اعتراض وارد نیست!

محمدرضا جورابچیان یکی از کارگردانان مستند اعتراض وارد نیست در مصاحبه با خبرنگاران با اشاره به حضور این فیلم در دهمین جشنواره سینماحقیقت گفت: این مستند داستان 5 مهاجر افغانستانی است که در فضا و جامعه تنیس ایران حضور دارند. این افراد به صورت تصادفی و یا...

9 آذر 1398

قصه های مجید یک نقطه عطف بود، ماجرای گورکنی که نویسنده شد

خبرنگاران- گروه فرهنگ: فلیکس، یک خرگوش عروسکی است ماجرا از این قرار است که خانواده ای از سفر برمی گردند و خرگوش دختر کوچولوشان گم می گردد. چند روز بعد این خرگوش، به دختر کوچولو نامه می نویسد که من در سفرم. یک بار از مصر، یک بار از پاریس، یک بار از لندن نامه...

7 آذر 1398

عجیب ترین ویروس ها

ویروس ها یکی از کوچکترین عوامل بیماریزا در جانداران و از انگل های داخل سلولی هستند که همیشه زندگی ما را تحت تاثیر قرار می دهند.

7 آذر 1398

آشنایی با پست خارجه

پست در ایران تاکنون توانسته با استفاده از سرویس های متعدد و پیشرفته در عرصه فن آوری ارتباطات، خدمات رجحان را ارائه دهد.

6 آذر 1398

ورود عظیم پیش سازها به افغانستان برای تولید شیشه، هشدار درخصوص آسیب دیدن کشورهای غربی و منطقه

دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر هشدار داد که افزایش تولید ماده مخدر شیشه در افغانستان زنگ خطر جدی برای جامعه جهانی است و اگر راه حلی برای این معضل پیدا نشود، کشورهای غربی و منطقه آسیب جدی خواهند دید.

5 آذر 1398

برقراری پرواز بجنورد ـ نجف در آینده نزدیک

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان شمالی بابیان این که پروازی که قرار بود امروز دوشنبه از فرودگاه بجنورد به مقصد نجف انجام گردد به دلیل ایراد فنی در موتور هواپیما نتوانست مجوزهای مربوطه را دریافت کند، گفت: پیگیری ها از سوی مسئولان ارشد...

4 آذر 1398

استاد حقوق رئیس جمهور تونس می گردد

نتایج اولیه دور دوم انتخابات ریاست جمهوری تونس نشان دهنده پیروزی چشمگیر قیس سعید، استاد حقوق اساسی و نامزد مستقل است.

3 آذر 1398

بشرزاد مدرس دوره مربیگری دروازه بانی سطح یک آسیا شد

با اعلام کنفدراسیون فوتبال آسیا جلال بشرزاد به عنوان مدرس دوره مربیگری دروازه بانی سطح یک آسیا انتخاب شده است.

2 آذر 1398

بزرگترین اشتباه اوباما به زبان خودش، اعترافی که کافی نیست!

خبرنگاران، گروه بین الملل-جواد حیران نیا: رئیس جمهوری آمریکا با اذعان به هرج و مرج حاکم بر لیبی از عدم دوراندیشی درباره آنچه که پس از حمله ناتو به این کشور روی داد، به عنوان بزرگترین اشتباه دوران زمامداری خود یاد کرد.

2 آذر 1398

مسئولان برای حل مشکل آب در روستا های سیستان و بلوچستان چاره ای بیندیشند

انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه سیستان و بلوچستان در بیانیه ای خواستار توجه و رسیدگی مسئولان برای حل مسائل، زیر ساخت ها و لوله کشی آب در روستا های چابهار و مابقی روستا ها شد.

1 آذر 1398

نرخ بانکی دلار 3020 تومان شد

به گزارش خبرنگاران، بانک مرکزی نرخ بانکی 39 ارز را برای امروز (سه شنبه) بیان کرد؛ بر این اساس نرخ 27 ارز نسبت به دیروز افزایش و قیمت هشت واحد پولی کاهش یافت و نرخ چهار ارز تغییری نکرد.

30 آبان 1398

حضور 2 رزمی کار سیستان و بلوچستان در اردوی انتخابی تیم ملی کیک بوکسینگ

خبرنگاران: دو رزمی کار استان سیستان و بلوچستان به اردوی تیم ملی کیک بوکسینگ کشور برای شرکت در مسابقات جهانی ایتالیا دعوت شدند.

29 آبان 1398
تعداد: (388)