فوتبال دنیا، میلان - یوونتوس؛ بانوی زخمی، چشم در چشم شیاطین مصدوم

به گزارش وبلاگ ورزشی ها، فوتبال دنیا - برای یوونتوس زخم خورده از شکست ناباورانه خانگی مقابل منچستریونایتد، التیامی بهتر از رویارویی با میلان پرمصدوم وجود ندارد.

فوتبال دنیا، میلان - یوونتوس؛ بانوی زخمی، چشم در چشم شیاطین مصدوم

به گزارش وبلاگ ورزشی ها، جدال یوونتوس و میلان، روزگاری نبرد معین کننده قهرمان سری A بود؛ همان دورانی که بین سال های 1992 تا 1999 همه قهرمانی های لیگ بین این 2 تیم تقسیم شده بود اما رسوایی کالچوپولی، رنگ به رخسار بانوی پیر فوتبال ایتالیا نگذاشت و بدهی، جان شیاطین قرمز و مشکی میلان را گرفت تا حالا نبرد نابرابر ساعت 23 یکشنبه در خانه میلان در هفته دوازدهم سری A، تنها حکم یک بازی برای افزایش امید یکی و بهبود حال دیگری را داشته باشد.

شرایط خاص

یوونتوس پس از رقم زدن بهترین آغازش در تاریخ سری A، ناباورانه اولین شکست فصل را در خانه خودش مقابل منچستریونایتد در هفته چهارم لیگ قهرمانان اروپا تجربه کرد و حالا امیدوار است یازدهمین پیروزی فصل جاری اش را در هفته دوازدهم سری A کسب کند. این تیم فعلا با 10 پیروزی و یک تساوی و 31 امتیاز قاطعانه در صدر واقع شده است. در سوی مقابل، میلان که در دو هفته اخیر با گل های ثانیه های پایانی رومانیولی، کاپیتان جوانش در سری A پیروز شده، آخر هفته باز هم نتوانست رقیبش در لیگ اروپا را شکست دهد و پس از تساوی با بتیس هنوز دل نگران صعود به دور بعد لیگ اروپاست. روسونری با 21 امتیاز، اینتر و ناپولی را در فاصله بین خود و یوونتوس می بیند و چهارم است.

مصدومان و غایبان

میلان با وجود خیل مصدومانش در بازی با بتیس، تنها 6 نفر از اعضای اصلی ترکیبش را برای این بازی در اختیار داردو البته احتمال بالای رسیدن ایگواین آرژانتینی به این جدال، تنها دلیل دلگرمی گتوسو، سرمربی میلان است. مصدومان جدید روسونری شامل بیلیا، موساکیو، چالهان اوغلو و کالدارا می گردد. یوونتوس جان، کین و شاید کاستا را در اختیار نداشته باشد.

رویارویی های قبلی

در 56 مسابقه اخیر دو تیم، یوونتوس 26 و میلان 13 بار پیروز شده اند. 16 مسابقه هم برنده نداشته است.

نکات کلیدی

میلان هر 5 بازی قبلی را به یوونتوس باخته و میانگین 2.6 گل خورده در هر بازی را به ثبت رسانده است.

میلان فقط در یکی از 17 مسابقه اخیر لیگی اش دروازه خود را بسته نگه داشته است.

یوونتوس در صورت پیروزی بهترین آغاز تاریخ سری A را به نام خودش ثبت خواهد نمود.

ترکیب احتمالی

میلان: دوناروما، کالابریا، زاپاتا، رومانیولی، رودریگس، کسیه، باکایوکو، لاکسالت، سوسو، کوترونه و کاستیخو

یوونتوس: شزنی، کانسلو، بونوچی، کیلینی، ساندرو، خدیرا، پیانیچ، متویدی، دیبالا، مانزوکیچ و رونالدو

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "فوتبال دنیا، میلان - یوونتوس؛ بانوی زخمی، چشم در چشم شیاطین مصدوم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فوتبال دنیا، میلان - یوونتوس؛ بانوی زخمی، چشم در چشم شیاطین مصدوم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید