آسیابری در فینال، خاکسار در رده بندی، حذف عسگری و مهدیزاده

به گزارش وبلاگ ورزشی ها، این دوره از مسابقات روز آدینه با حضور 661 کاراته کا از 78 کشور به میزبانی مراکش در رباط شروع شد. در روز نخست این مسابقات تیم کشورمان 10 نماینده داشت که در این علی اصغرآسیابری به دیدار نهایی و طراوت خاکسار به دیدار رده بندی رده پیدا نموده و مابقی حذف شدند.

آسیابری در فینال، خاکسار در رده بندی، حذف عسگری و مهدیزاده

آسیابری در وزن 75- کیلوگرم ابتدا میزوف از روسیه را 5 بر 3 از پیش رو برداشت و در ادامه رافائل آقایف از آذربایجان با 5 عنوان قهرمانی دنیا را شکست داد و سپس 6 بر صفر گاربیوچ از کرواسی، 8 بر 2 بشار النجار از اردن و 11 بر 3 لوگان داکوستا از فرانسه را شکست داد و راهی فینال شد تا عصر یکشنبه برای کسب مدال طلا به دیدار استانیسلاو هورنه از اوکراین برود.

در همین وزن بهمن عسگری، بعد از دو پیروزی با نتایج مشابه 3 بر صفر برابر حریفانی از آلمان و ترکیه، 5 بر 3 نتیجه را به کن نیشیمورا از ژاپن واگذار کرد و حذف شد.

در وزن 55- کیلوگرم، طراوت خاکسار در اولین دیدار فومیکا از ژاپن را 6 بر صفر شکست داد و سپس جاما بیتس از آلمان را پس از تساوی 2 بر 2 در وقت قانونی با قانون سنشو شکست داد و در ادامه برابر 7 بر 2 لونا بوسا از ایتالیا و گورانوا از بلغارستان را 2 بر صفر بر صفر به رجحان دست یافت و راهی مبارزه نیمه نهایی شد. وی در این مرحله 6 بر 3 نتیجه را به ترولوگا از اوکراین واگذار کرد و به دیدار رده بندی رفت. خاکسار روز یکشنبه برای کسب مدال برنز به مصاف سارا یامادا از ژاپن می رود.

فاطمه چالاکی، سارا بهمنیار، امیر میرزایی، هامون درفشی پور، امیر مهدیزاده، مجید حسن نیا و فاطمه صادقی دیگر نمایندگان کشورمان در روز نخست بودند که با شکست برابر رقبای خود از دور مسابقات کنار رفتند.

این دور از مسابقات تا روز یکشنبه در رباط جریان خواهد داشت.

منبع: خبرگزاری مهر

به "آسیابری در فینال، خاکسار در رده بندی، حذف عسگری و مهدیزاده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آسیابری در فینال، خاکسار در رده بندی، حذف عسگری و مهدیزاده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید