حبیبی: 20 روز قبل از قطع همکاری، استعفایم را به محمدی دادم، همه سفرهایم به خواست سرمربی بود، قهر نکردم

به گزارش وبلاگ ورزشی ها، سرپرست سابق تیم ملی کشتی آزاد امید و بزرگسالان گفت: همراه تیم های ملی به هر سفری که رفتم با نظر و خواست سرمربی تیم ملی بوده و بحث قهر کردن هم هیچ وقت مطرح نبوده است.

حبیبی: 20 روز قبل از قطع همکاری، استعفایم را به محمدی دادم، همه سفرهایم به خواست سرمربی بود، قهر نکردم

هادی حبیبی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ ورزشی ها در خصوص قطع همکاری اش با تیم ملی گفت: زمانی که در یک مجموعه، نهاد و یا سازمانی، تغییراتی در راس مدیریت ایجاد می گردد، مدیر محق است نفراتی را انتخاب کند که با آنها بهتر می تواند کار کند. من فکر می کنم مدیر جدید فدراسیون اعتقادی به کار کردن با من نداشت.

وی توضیح داد: 20 روز قبل از اینکه از مجموعه تیم ملی جدا شوم، استعفایم را به غلامرضا محمدی دادم و با علیرضا دبیر هم صحبت کردم، که او گفت کار کادرفنی کاملا با سرمربی تیم ملی است و من دخالتی نمی کنم، اما در ادامه متاسفانه رفتارهایی دیدم که متوجه شدم همکاری ادامه نخواهد داشت.

رئیس پیشین کمیته لیگ فدراسیون کشتی در خصوص اینکه گفته شده حذف سرپرست از سفر به قزاقستان، ناراحتی وی را به همراه داشته است، گفت: اصلا بحث حضور در مسابقات جهانی و سفر مطرح نبود و نیست. سرپرست تیم یک شخص تاثیرگذار است که تدارکات تیم را برعهده دارد و همه امور را انجام می دهد. من سعی کردم هر جا حضور داشتم، مثمرثمر باشم، هیچ وقت هم به عنوان بار تیم ملی نبودم و قصدم یاری بوده است. عشق سفر نیستم و خداوند آنقدر به من توان داده که بتوانم سفر بروم. همراه تیم های ملی به هر سفری که رفتم با نظر و خواست سرمربی تیم ملی بوده است. بحث قهر کردن هم هیچ وقت مطرح نبوده، فدراسیون نمی توانست با من همکاری کند، همکاری قطع شد.

سرمربی تیم دانشگاه آزاد اسلامی در لیگ برتر 98 همچنین در خصوص تیمش گفت: با توجه به جلساتی که با دکتر جوانمرد مدیرکل محترم تربیت بدنی دانشگاه آزاد داشتیم، این باشگاه جزو مجموعه های فرهنگی ورزشی بوده که سال های سال تیمداری نموده و از ثبات مدیریتی در بحث تیمداری برخوردار بوده است. سال ها جای دانشگاه آزاد در لیگ کشتی خالی بود. در این دو سالی که دکتر جوانمرد مسئولیت را برعهده گرفته، توانسته بار دیگر کشتی را فعال کند و همواره از دانشگاه آزاد توقع سکو وجود دارد. من امیدوار هستم که بتوانیم تیم خوبی را روانه لیگ برتر کنیم و قطعا با قدرت و با فکر رفتن روی سکو در مسابقات شرکت خواهیم کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "حبیبی: 20 روز قبل از قطع همکاری، استعفایم را به محمدی دادم، همه سفرهایم به خواست سرمربی بود، قهر نکردم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حبیبی: 20 روز قبل از قطع همکاری، استعفایم را به محمدی دادم، همه سفرهایم به خواست سرمربی بود، قهر نکردم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید