سرپرستان در انتظار دستورالعمل 15 صفحه ای اتحادیه جهانی کشتی؛ دستورات به تیم ملی بزرگسالان می رسد

دستورالعمل 15 صفحه ای جدید اتحادیه جهانی کشتی به زودی در اختیار سرپرستان تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی قرار خواهد گرفت.

سرپرستان در انتظار دستورالعمل 15 صفحه ای اتحادیه جهانی کشتی؛ دستورات به تیم ملی بزرگسالان می رسد

به گزارش خبرنگاران، از ابتدای سال 2019 اتحادیه دنیای کشتی دستورالعمل 15 صفحه ای جدیدی را که مربوط به ضوابط و قوانین برگزاری مسابقات است، در اختیار فدراسیون های زیر مجموعه اش قرار داد.

همان دستورالعملی که در نشست خبری بعد از جام بین المللی ساساری ایتالیا در خصوصش صحبت شد و سرمربی و سرپرست تیم ملی بزرگسالان در زمان اداره فدراسیون با سرپرست تاکید کردند این دستورالعمل در اختیار آنها و هیچ یک از سرپرستان تیم های ملی رده های سنی مختلف قرار نگرفته است.

اینطور که گفته می گردد، این دستورالعمل در زمان ریاست سالار توکلی بر فدراسیون روابط بین الملل فدراسیون کشتی، ترجمه شده اما هنوز در اختیار هیچ یک از سرپرستان قرار نگرفته و با توجه به اعزام تیم های نوجوانان و جوانان آزاد و فرنگی به دنیای 2019، حالا تنها تیم ملی بزرگسالان می ماند که قطعا از سوی روابط بین المللی جدید فدراسیون، در اختیار سرپرستان دو تیم قرار خواهد گرفت.

البته پیش از این کشتی ایران با یکی از بندهای این دستورالعمل دچار چالش بزرگی در جام ساساری شده بود که به دلیل عدم رعایت پوشش روی سکو از سوی کشتی گیر ایرانی، مدال طلای محمدباقر یخ کشی روی سکو از او پس گرفته و وی دیسکالیفه شد. برای پس دریافت مدال طلای یخ کشی و البته لحاظ شدن امتیاز او در رنکینگ دنیای، بهروز نعمتی به سوئیس سفر کرد و از لالوویچ قول گرفت که مدال به کشتی گیر ایرانی پس داده گردد.

در این دستورالعمل 15 صفحه ای همچنین درخصوص سیستم آتنا و ثبت نام از کشتی گیران در مسابقات مختلف توضیحاتی ارائه شده که قطعا بی توجهی به آنها مسائل عمده ای ایجاد خواهد نمود. به همین دلیل اینکه هر چه زودتر دستورالعمل اتحادیه دنیای در خصوص مسابقات در اختیار سرپرستان قرار بگیرد تا کادرفنی و کشتی گیران در خصوص مسائل مختلف توجیه شوند و مسائلی چون از دست دادن مدال طلا روی سکوی جام بین المللی، پریدن قهرمانی جوانان دنیا به دلیل دست ندادن با مربی حریف و مسائل این چنینی کشتی ایران را دچار چالش های جدی نکند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "سرپرستان در انتظار دستورالعمل 15 صفحه ای اتحادیه جهانی کشتی؛ دستورات به تیم ملی بزرگسالان می رسد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرپرستان در انتظار دستورالعمل 15 صفحه ای اتحادیه جهانی کشتی؛ دستورات به تیم ملی بزرگسالان می رسد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید