دعوای سئول جنوبی - شمالی بالا گرفت

با صحبت های مهدی تاج علیه بعضی نهادهای دولتی و مخالفت کمیته ملی المپیک با انتخاب فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی تیم امید، آتش اختلاف میان این دو نهاد و البته وزارت ورزش بار دیگر بالا گرفت.

دعوای سئول جنوبی - شمالی بالا گرفت

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، انگار باید طلسم صعود نکردن تیم فوتبال ایران به بازی های المپیک را به دور از هر اتفاق دیگری جست وجو کرد. طلسمی که نزدیک به نیم قرن بر پیکر فوتبال ایران افتاده و عوامل زیادی را به دنبال داشته است. شاید یکی از عوامل، غریبه بودن مسئولان مربوط به تیم فوتبال امید با واژه های هماهنگی و برنامه ریزی است. درست مثل این بار که برای انتخاب سرمربی تیم فوتبال امید، هماهنگی میان مسئولان وجود ندارد و از طرفی فدراسیون فوتبال فرهاد مجیدی را به عنوان سرمربی انتخاب می نماید و از طرف دیگر، کمیته ملی المپیک، این انتخاب را به رسمیت نمی شناسد و مقابل آن موضع می گیرد.

البته که این برای اولین بار نیست انتخاب سرمربی تیم امید با چالش هایی روبه رو می گردد، اما ماجرا موقعی مهم تر و حساس تر می گردد که به نشست خبری روز گذشته مهدی تاج بازگردیم. جایی که رئیس فدراسیون فوتبال تأکید کرد دولت دست از سر فوتبال بردارد و در بخش دیگری از صحبت های خود اشاره نمود عملکرد فدراسیون فوتبال از بعضی نهادهای دولتی بهتر بوده است.

مهدی تاج در شرایطی این صحبت ها را به میان آورد که پیش از این هم در مسئله قانون منع به کارگیری بازنشستگان، زاویه هایی با مسئولان وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک پیدا نموده بود. هرچند در نهایت با تفاهم با مسعود سلطانی فر و رضا صالحی امیری از این مشکل عبور کرد، اما به نظر می رسد مجدداً اختلافی میان فدراسیون فوتبال با وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک پیش آمده است.

پس از صحبت های روز گذشته مهدی تاج و به زبان آوردن این جمله که عملکرد ما از بعضی نهادهای دولتی خیلی بهتر بوده، بسیاری معتقد بودند که این صحبت های رئیس فدراسیون فوتبال در خصوص وزارت ورزش و جوانان و همچنین کمیته ملی المپیک است. یک روز پس از این حرف، کمیته ملی المپیک انتخاب فرهاد مجیدی را به رسمیت نشناخت و به صورت رسمی مخالفت خود را با این انتخاب گفت و گفت که آنها و وزارت ورزش در جریان این موضوع نبودند.

آتش اختلافات بار دیگر بالا گرفته و ساکنان ساختمان سئول جنوبی (فدراسیون فوتبال) با ساکنان خیابان سئول شمالی (وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک) وارد چالشی جدید شده اند. این چالش در فاصله یک سال تا انتها دوره 4 ساله تاج و برگزاری انتخابات فدراسیون فوتبال ایجاد شده و باید دید ساکنان این دو ساختمان تا چه زمانی به این درگیری ادامه می دهند و آیا این بار هم زندگی شیرین می گردد یا نه.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "دعوای سئول جنوبی - شمالی بالا گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دعوای سئول جنوبی - شمالی بالا گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید